Karel Karas - Soubor 2 prací: Akty

2x kresba, 2x 27x41 cm. Oba akty signovány Karas. Volné listy.

Pozn.: Papír v krajích mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

47013. Soubor 2 prací: Akty
Dražba ukončena:15.07.2020 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč