Karel Karas - Strom na hrázi

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vlevo dole Karas, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

11726. Strom na hrázi
Dražba ukončena:28.06.2017 20:02:50
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 500 Kč