Karel Karas - U rybníka

Olej na plátně, 81x100 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 125 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

velký formát
115459. U rybníka
Zbývá:16 dnů, 4 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:13:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:15 000 Kč