Karel Karas - Vřesoviště

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

53057. Vřesoviště
Dražba ukončena:26.11.2020 21:43:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč