Karel Karas

53057. Vřesoviště

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:43:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč