Karel Karas

39788. Vzrostlý strom v krajině

popis: Olej na kartonu. 49x60 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:39:00

vyvolávací cena: 1 200 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 5 000 Kč