Karel Karas - Z okolí Čelákovic

Olej na sololitu. 31x42 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

43866. Z okolí Čelákovic
Dražba ukončena:30.04.2020 19:37:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč