Karel Karas - Žena v kroji

Olej na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

23502. Žena v kroji
Dražba ukončena:31.10.2018 18:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč