Karel Kolaczek - Žena s nádobou

Dřevo, výška 37 cm. Značeno Kolaczek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Karel Kolaczek
55555. Žena s nádobou
Dražba ukončena:03.03.2021 21:40:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč