Karel Kotrba

304187. Mladá žena s lyrou

popis: Patinovaná sádra, výška 43 cm. Značeno Karel Kotrba.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.03.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč