Karel Kotrba - Mladá žena s lyrou

Patinovaná sádra, výška 43 cm. Značeno Karel Kotrba.

Pozn.: Mírně poškozeno.

304187. Mladá žena s lyrou
Dražba ukončena:28.03.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč