Karel Kupka - Zimní krajina před sněhovou bouří

Olej na kartonu, 24x28 cm, rám červenozlaté, signováno vpravo dole a datováno 1928.

Pozn.: Rám poškozen (vpravo).

792. Zimní krajina před sněhovou bouří
Dražba ukončena:27.11.2013 22:15:43
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 700 Kč