Karel Kupka - Kouzelná noc

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x28 cm. Signováno vlevo dole Kupka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

307634. Kouzelná noc
Dražba ukončena:21.02.2021 20:31:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč