Karel Kupka

36484. Mlýnské slatiny na Šumavě

popis: Tempera, 36x85 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka 1964. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971
Narodil se v Manětíně. Byl žákem Kalvody. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinářství. Inspiroval ho volný krajinný prostor, ojedinělé stromy a zejména les. Ve svém díle se inspiroval převážně krajinou Severních Čech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:40:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 01.10.2019 16:49:58 5520