Karel Kupka - Mlýnské slatiny na Šumavě

Tempera, 36x85 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka 1964. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

36484. Mlýnské slatiny na Šumavě
Dražba ukončena:30.10.2019 19:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč