Karel Kupka - Pohled od obce Slaník na řeku Otavu

Olej na překližce, 36x49 cm. Signováno vlevo dole Karel Kupka 1945. V pozadí obce Modlešovice a Hajská východně od Strakonic. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Na zadní straně přípis Postupice u Benešova.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

32355. Pohled od obce Slaník na řeku Otavu
Dražba ukončena:29.05.2019 20:00:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč