Karel Kupka - Slunce v lese

Olej na kartonu, 37x50 cm, signováno vpravo dole Karel Kupka 1936, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

14815. Slunce v lese
Dražba ukončena:30.11.2017 19:12:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč