Karel Kupka - Talinský rybník, co se nenahání

Olej na sololitu, 110x27 cm. Signováno vlevo dole Kupka 72. Rámováno.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

308780. Talinský rybník, co se nenahání
Dražba ukončena:30.05.2021 20:25:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč