Karel Kupka - U chalupy

Olej na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu výstavní štítek.

o autorovi: 1905 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

19661. U chalupy
Dražba ukončena:25.04.2018 20:28:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč