Karel Kupka

39784. Vřesoviště, Postupice u Benešova

popis: Olej na kartonu. 31x40 cm. Signováno vpravo dole Karel Kupka 1936. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1905 - 1971
Narodil se v Manětíně. Byl žákem Kalvody. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinářství. Inspiroval ho volný krajinný prostor, ojedinělé stromy a zejména les. Ve svém díle se inspiroval převážně krajinou Severních Čech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

dražba ukončena: 29.01.2020 19:35:58

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč