Karel Langer - Chaloupky

Olej na kartonu, 50x67 cm, nesignováno, rám.

1878, Jaroměř - 1947, Praha

Pozn.: Pochází z majetku pravnučky malíře Karla Langera. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5222. Chaloupky
Dražba ukončena:28.09.2016 18:06:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč