Karel Langer - Na samotě

Kombinovaná technika,24 x 31 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole.
Kvalitní malba z let 1910 - 1915. Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.

834. Na samotě
Dražba ukončena:27.11.2013 19:24:19
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč