Karel Langer - Pobřeží

Olej na kartonu, 18x24 cm, signováno vpravo dole K. Langer, rám, zaskleno.

1878, Jaroměř - 1947, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku kolem roku 1915.

4280. Pobřeží
Dražba ukončena:31.03.2016 21:41:44
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč