Karel Langer - Skalnaté mořské pobřeží

Olej na kartonu, 25x34 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno (nečitelně).

Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

772. Skalnaté mořské pobřeží
Dražba ukončena:27.11.2013 20:30:44
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč