Karel Langer - Společnost v parku

Olej na plátně, 60x75 cm, nesignováno, rám.

1878, Jaroměř - 1947, Praha

Pozn.: Rám poškozen. Pochází z majetku pravnučky malíře Karla Langera. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6046. Společnost v parku
Dražba ukončena:27.10.2016 18:10:44
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:48 000 Kč