Karel Langer - Staňkovský rybník

Olej na kartonu, 65x85 cm, signováno vlevo dole Langer, rám.

1878, Jaroměř - 1947, Praha

Pozn.: Pochází z majetku pravnučky malíře Karla Langera. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6052. Staňkovský rybník
Dražba ukončena:27.10.2016 18:10:26
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:33 000 Kč