Karel Langer - Krajina s kostelem

Olej na kartonu, 33x46 cm, signováno vpravo dole K. Langer, rám.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

15686. Krajina s kostelem
Dražba ukončena:25.01.2018 19:42:57
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč