Karel Langer - Kroměříž

Olej na kartonu, 24x40 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
100353. Kroměříž
Dražba ukončena:30.08.2023 21:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč