Karel Langer - Květná zahrada

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x25 cm. Signováno vpravo dole K. Langer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

48383. Květná zahrada
Dražba ukončena:26.08.2020 19:22:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč