Karel Langer

48383. Květná zahrada

popis: Olej na plátně fixovaném kartonu, 35x25 cm. Signováno vpravo dole K. Langer. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi:
1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč