Karel Langer - Na pobřeží

Olej na kartonu, 26x35 cm, signováno vpravo dole K. Langer, rám.

Pozn.: Ram mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

13781. Na pobřeží
Dražba ukončena:26.10.2017 19:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč