Karel Langer - Osamělý smrk

Olej na kartonu, 21x26 cm. Signováno vpravo dole K. Langer. Rám, sklo.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

20518. Osamělý smrk
Dražba ukončena:31.05.2018 20:08:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč