Karel Langer - Pobřeží

Olej na kartonu, 20x32 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rám.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

23991. Pobřeží
Dražba ukončena:01.11.2018 21:58:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč