Karel Langer

25404. Pobřeží

popis: Olej na plátně, 55x75 cm. Signováno vpravo dole K. Langer. Rám.

o autorovi:
1878, Jaroměř - 1947, Praha

dražba ukončena: 29.11.2018 22:15:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 30 000 Kč