Karel Langer - Pobřeží

Olej na plátně, 55x75 cm. Signováno vpravo dole K. Langer. Rám.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

25404. Pobřeží
Dražba ukončena:29.11.2018 22:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč