Karel Langer - Pobřeží poblíž Dubrovníku

Olej na plátně, 90x110 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
119619. Pobřeží poblíž Dubrovníku
Dražba ukončena:31.07.2024 20:22:43
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:65 000 Kč