Karel Langer - Pod Troskami

Olej na plátně, 52x70 cm. Signováno vpravo dole K. Langer 38. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2016, Nový Bydžov - Metličany.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

53051. Pod Troskami
Dražba ukončena:26.11.2020 21:50:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč