Karel Langer

37900. Podzimní stromy

popis: Olej na dřevě, 36x30 cm. Nesignováno. Rám.

o autorovi:
1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:54:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč