Karel Langer - Podzimní stromy

Olej na dřevě, 36x30 cm. Nesignováno. Rám.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

37900. Podzimní stromy
Dražba ukončena:27.11.2019 19:59:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč