Karel Langer - Polní cesta v krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 17x50 cm. Signováno vlevo dole Langer. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

posouzeno znalcem
154064. Polní cesta v krajině
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč