Karel Langer - Před bouří

Olej na kartonu. 25x33 cm. Signováno vlevo dole K.Langer. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

40891. Před bouří
Dražba ukončena:26.02.2020 21:23:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč