Karel Langer - Příboj

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x49 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena - v minulosti restaurováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

24006. Příboj
Dražba ukončena:01.11.2018 22:10:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč