Karel Langer - Rozbouřené moře

Olej na lepence, 36x40 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu štítek s popisem. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

21464. Rozbouřené moře
Dražba ukončena:28.06.2018 19:43:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč