Karel Langer - Studie

Kresba, 32x47 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

110257. Studie
Dražba ukončena:28.01.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.01.2024 17:51:29 5619
500 Kč 28.01.2024 0:32:41 13222