Karel Langer - U moře

Olej na kartonu, 45x54 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

49422. U moře
Dražba ukončena:01.10.2020 21:33:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč