Karel Langer - U řeky

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83988. U řeky
Dražba ukončena:29.09.2022 21:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč