Karel Langer - V létě

Olej na dřevě, 20x30 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

36734. V létě
Dražba ukončena:31.10.2019 20:22:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč