Karel Langer - Zimní krajina

Pastel, 36x52 cm. Signováno vlevo dole K. Langer. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

68775. Zimní krajina
Dražba ukončena:24.11.2021 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč