Karel Laube - Karlštejn

Olej na plátně, 67x97 cm. Signováno vpravo dole K. Laube. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 – 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

63684. Karlštejn
Dražba ukončena:26.08.2021 21:29:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč