Karel Lidický - Žena s copem

Pálená hlína, celková výška: 46 cm. Signováno K. Lidický.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900-1975
Narodil se v Hlinsku. Studoval pražskou AVU u prof. Španiela. Náleží k nejvýznamnějším autorům českého klasického portrétu, pokračovatelům monumentální realistické tradice J. V. Myslbeka. Pedagogicky působil na ped. f. UK, ČVUT a AVU.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč.

301571. Žena s copem
Dražba ukončena:19.10.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč