Karel Liebscher - U Pražského hradu

Kresba tuší lavírovaná bělobou na papíře, 22 x 30 cm, rámováno v paspartě pod sklem, datováno 1882, signováno vpravo dole. Na papíře skvrny.

2. U Pražského hradu
Dražba ukončena:26.11.2012 21:00:00
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč