Karel Liebscher - Český Krumlov

Kvaš, 22x17 cm. Signováno vpravo dole K. Liebscher. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

30950. Český Krumlov
Dražba ukončena:24.04.2019 19:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč