Karel Liebscher - Chlapec s píšťalkou

Kombinovaná technika, 19x28 cm. Signováno vlevo dole K. Liebscher. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

45317. Chlapec s píšťalkou
Dražba ukončena:28.05.2020 19:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč