Karel Liebscher - Istria

Akvarel. 18x18 cm. Signováno dole uprostřed K. Liebscher. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta v kraji poškozena vodou.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

38931. Istria
Dražba ukončena:12.12.2019 21:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč