Karel Liebscher - Křivoklát - malá bašta

Kvaš, 14x12 cm. Signováno vlevo dole K. Liebscher. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

301860. Křivoklát - malá bašta
Dražba ukončena:02.11.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč