Karel Liebscher - Malý hudebník

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 19x28 cm. Signováno vlevo dole K. Liebscher. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1851, Praha - 1906, Praha
Studoval na AVU ve Vídni. Malíř, krajinář a ilustrátor.
Ilustroval časopis Zlatá Praha Ottova nakladatelství.
Vytvořil soubor prací významných českých památek - Hrady a zámky Augusta Sedláčka. Bratr Adolfa Liebschera.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

vydraženo
55526. Malý hudebník
Dražba ukončena:28.01.2021 22:25:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 700 Kč limit (28.01.2021 22:20:50) 3912
4 600 Kč 28.01.2021 22:19:09 598
4 500 Kč limit (28.01.2021 22:18:57) 3912
4 400 Kč 28.01.2021 22:18:58 598
4 300 Kč limit (28.01.2021 22:16:47) 3912
4 200 Kč 28.01.2021 22:15:57 598
4 100 Kč limit (28.01.2021 22:15:43) 3912
4 100 Kč 28.01.2021 22:15:44 598
4 000 Kč limit (28.01.2021 22:11:08) 3912
3 900 Kč 28.01.2021 22:10:34 598
3 800 Kč limit (28.01.2021 22:10:27) 3912
3 800 Kč 28.01.2021 22:10:28 598
3 700 Kč limit (28.01.2021 22:10:20) 3912
3 600 Kč 28.01.2021 22:10:21 598
3 500 Kč limit (28.01.2021 22:10:10) 3912
3 400 Kč 28.01.2021 22:10:11 598
3 300 Kč 28.01.2021 22:03:07 3912
3 200 Kč 28.01.2021 22:02:15 598
3 100 Kč 28.01.2021 21:57:55 3912
3 000 Kč 28.01.2021 21:53:41 2405
2 900 Kč 28.01.2021 21:50:31 849
2 800 Kč 28.01.2021 21:47:09 598
2 700 Kč 28.01.2021 21:46:16 7143
2 600 Kč 28.01.2021 21:41:45 598
2 500 Kč 28.01.2021 20:46:35 118
2 400 Kč 28.01.2021 19:04:52 6056
2 300 Kč limit (28.01.2021 19:04:42) 8118
2 200 Kč 28.01.2021 19:04:43 6056
2 100 Kč 27.01.2021 22:48:18 8118
2 000 Kč limit (23.01.2021 9:01:37) 55
2 000 Kč 23.01.2021 9:01:38 2216
1 900 Kč limit (23.01.2021 9:01:23) 55
1 800 Kč limit (23.01.2021 9:01:22) 2216
1 600 Kč limit (23.01.2021 9:01:09) 55
1 500 Kč limit (23.01.2021 9:01:08) 2216
1 300 Kč limit (23.01.2021 9:00:55) 55
1 200 Kč 23.01.2021 9:00:56 2216
1 100 Kč limit (19.01.2021 15:23:36) 55
1 000 Kč 17.01.2021 17:08:32 1534